• 077-2316315

חשיבותה של פגישת ייעוץ מקיפה

S
ד"ר שפלן

האם ברורה לך מטרת הניתוח והתוצאות הצפויות? האם יש לך לבטים או שאלות? רוצה לשקול מהן האפשרויות העומדות בפניך?

עבורנו, הייעוץ המקדים הוא שלב משמעותי ביותר. כאן לא מקבלים תשובות "אינסטנט" אלא בירור מעמיק ויסודי של השאיפות והציפיות מהניתוח. זו הסיבה שפגישת הייעוץ נערכת עם ד"ר שפלן עצמו. הפגישה מיועדת הן כדי להעביר לך את המידע הרלוונטי והן כדי להתרשם מהאופן שבו הניתוח נתפס בעיניך. חשוב להדגיש כי איננו מבצעים כל ניתוח בכל מחיר. במקרים בהם מסתבר כי הניתוח אינו מתאים למטופל או לציפיותיו, נמליץ להימנע מכך, כחלק מאחריותנו המקצועית.
במהלך פגישת הייעוץ ד"ר שפלן יבחן יחד איתך את הניתוח המתאים, יציג לפניך מצגת שתכלול תמונות "לפני ואחרי" של ניתוחים דומים ויפרוש בפניך את החלופות האפשריות,מהלך הניתוח, התוצאות הצפויות והסיבוכים האפשריים במקרה האישי שלך. לעיתים קרובות נדרשות בדיקות נוספות או פגישה נוספת להשלמת תהליך הבירור. לאחר קבלת המידע הרפואי וקביעת שיטת הניתוח המתאימה, תספק לך מתאמת הניתוחים אינפורמציה אדמיניסטרטיבית והצעת מחיר בהתאם לסוג הניתוח, אופיו ומורכבותו. זה השלב בו עליך לשקול ולקבל החלטה. לאחר שהחלטת בחיוב ייקבע לך מועד לניתוח, וכשבוע לפניו תתקיים פגישה נוספת עם ד"ר שפלן.

הדמיה תלת-ממדית המתקדמת מסוגה

כדי להעניק לך את ההכנה הטובה ביותר, מרפאתנו מצוידת במערכת הדמיה תלת-ממדית, הקיימת רק במרפאה אחת נוספת בישראל. מערכת זו מספקת מושג מוחשי על התוצאה המשוערת של הניתוח, בעיקר בניתוחי שד, פנים והשתלת שומן. ההדמיה משולבת במפגש הייעוץ, ובנוסף תוצאותיה נשלחות אליך בלינק מאובטח במייל, כך שבאפשרותך לחזור ולצפות בה בפרטיות בזמנך החופשי.

כיצד להפיק את המקסימום ממפגשי הייעוץ?

לפני הפגישה מומלץ להתכונן אליה על ידי עיון באתר- לקרוא בתשומת לב את הפרקים באתר הקשורים לניתוח וכך להבין מה עושים בניתוח ולמה לצפות. כדאי להכין מראש רשימת שאלות בכתב, כדי להבטיח ששום שאלה לא תישכח במהלך הפגישה. ד"ר שפלן יענה על כל שאלותיך במקצועיות ובאדיבות. מפגשי הייעוץ אורכים בין חצי שעה לשעה, וכרוכים בתשלום עבור הפגישה הראשונה – 500 ש"ח לייעוץ כירורגיה אסתטית ו-1200 ש"ח לייעוץ ניתוחי שחזור למטופלות פרטיות.

לקביעת פגישת ייעוץ

S

077-2316315