הרמת שדיים

כל מה שצריך לדעת על
הרמת שדיים

Dr. Shceflan

S

נשים רבות המגיעות אליי עם שדיים צנוחים  שואלות מדוע בעצם זה קורה?
ישנו כמובן העניין התורשתי אך מלבדו ישנן עוד סיבות  כגון: גנטיקה,הורמונים, הריון, הנקה, הגיל, עליות וירידות במשקל וכוח המשיכה.
עם הגיל עורנו מאבד מהאלסטיות שלו וכן גם השד מאבד את צורתו המקורית, רקמת השד והשומן מתדלדלות ואז השד מתרוקן .

ניתוח הרמת שדיים מבוצע בהרדמה כללית, אורכו בין שעתיים לשלוש שעות בהתאם למורכבותו, ובמהלכו מהדקים את מעטפת העור על מנת להרים את השדיים ולעצבם מחדש. כמו כן ניתן גם להקטין את גודל העטרה, ובמידה והשדיים "רייקים" ניתן גם להשתמש בשתל למראה מלא ומוצק, או להגדיל את נפח השדיים ע"י השתלת שומן או שילוב של שניהם. שד היברידי (COMPOSITE/HYBRID BREAST).
שיטת הניתוח יכולה להשתנות ממטופלת אחת לשנייה בהתאם לגודל השדיים, סוג העור ואיכותו.
את מידת ההרמה של השדיים ואת צורתם הסופית לא ניתן לצפות מראש. כמו כן אין לדעת כמה זמן יישארו במצב זה. מידת זקיפותם של השדיים תלויה בגודל השד ובאיכות מעטפת העור. בכל מקרה תהיה עם הזמן צניחה של השדיים שלא ניתן למנוע אותה ולא ניתן לחזות מראש אם, מתי ובאיזו מידה היא תקרה.

הרמת שדיים

הצלקות אחרי ניתוח מסוג זה הן בצורת עוגן או T הפוך ונמצאות בהיקף העטרה, אנכית מהעטרה אל הקפל התת שדי ובתוך הקפל עצמו. לעיתים, ניתן לבצע הניתוח ללא הצלקת בקפל התת שדי, ולעיתים רחוקות יותר ניתן לבצעו עם צלקת רק בהיקף העטרה. לרופא אין שליטה על דרך ריפוי הצלקת וכיצד היא תראה בסופו של דבר.
הצלקות שנותרות אחרי ניתוח זה הן קבועות ואינן נעלמות. במהלך תקופת ההבשלה הביולוגית של הצלקת שעשויה להימשך שנתיים או יותר תחול הבהרה, השטחה וריכוך של הצלקת.

לפני הוצאת שתלים והרמה:

20 שנה אחרי:

לפני
אחרי
לפני
אחרי
[leadercf7 campid="4390"]