• 077-2316315

השתלת תאי גזע משומן עצמי

כל מה שצריך לדעת על
השתלת תאי גזע משומן עצמי

Dr. Shceflan

S

ניתוח למתיחת בטן מבוצע בהרדמה כללית, אורכו כשלוש שעות,  ובמהלכו כורתים את עודפי העור והשומן מהבטן התחתונה מהדקים את שרירי הבטן, מותחים את העור והשומן לכיוון הבטן התחתונה ומקבעים מחדש את הטבור. לעיתים מבצעים גם שאיבת שומן בחלקי בטן שונים באותו מעמד.
בכל מקרה של ניתוח למתיחת בטן נותרת צלקת לכל רוחב הבטן התחתונה. צלקת זו מתוכננת נמוך בשאיפה שתוסתר מתחת לקו התחתונים/בגד הים. לעיתים יכולה להיות הצלקת קצרה יותר, אך לעיתים היא יכולה גם לחרוג מגבולות התחתון/בגד הים. הצלקת שנותרת אחרי ניתוח זה היא קבועה ואינה נעלמת.
ניתוח למתיחת בטן על כל סוגיו אינו בהכרח מצר היקפים במותניים או בירכיים. מטרת הניתוח היא כאמור להוציא עודפי עור ושומן ולהדק את השרירים. גם אחרי הניתוח ייתכנו קפלי עור ושומן בבטן בזמן ישיבה וכפיפה.

השתלת שומן מועשר בתאי גזע

תאי הגזע הם תאים רבי יכולת המסוגלים לשוב ולהתרבות או להתמיין לסוגי תאים שונים. בשנת 2001 פרסמה לראשונה קבוצת חוקרים מאוניברסיטת UCLA בקליפורניה את דבר קיומם של תאי גזע בוגרים ברקמת השומן. יישומים רבים נמצאים בשלבי פיתוח וישום שונים, ביניהם טיפול בכיבים, שיקום תאים פגועים מסיבות שונות וביניהם תאי עצב , סחוס ועוד. העשרת שומן מושתל בתאי גזע אלו , הביאה לשיעורי קליטה הקרובים ל-100%. לא זו בלבד שמרבית נפח התאים נשמר, לתאים אלו השפעות חיוביות גם על הרקמה סביבם. השפעה זו מיוחסת בעיקר , אך לא רק ליצירת כלי דם חדשים ושיפור אספקת הדם המקומית
ניתן להחדיר תאי גזע ישירות לעור למטרות הצערת פנים . ראי פרק נפרד .

לקביעת פגישה

S

077-2316315