הקטנת שדיים

כל מה שצריך לדעת על
הקטנת שדיים

Dr. Shceflan

S

ניתוח להקטנת שדיים הוא אחד הניתוחים השכיחים ביותר בכיר פלסטית בארץ ובעולם.
בכל ניתוח הקטנת שדיים יש שילוב של הרמה שדיים.
ההקלה הפיזית הגדולה בעקבות הניתוח באה לידי ביטוי בכל הפעולות היום יומיות וכמובן גם בפעילות גופנית וספורטיבית. לאלו מתווספת גם תחושת איכות חיים משודרגת על כל המתלווה אליה.

הניתוח הוא היום אמבולטורי ( באים, עושים, הולכים) וההחלמה ממנו כרוכה במעט מאוד כאבים, זאת עקב INTERPECTORAL BLOCK – אלחוש אזורי בסוף הניתוח שמצמצם את צריכת הכדורים נגד כאבים לרמה של אקמול, אופטלגין או נורופן.

בתום הניתוח יוצאים עם חבישה קלה ורכה וחזיה. ניתן להתקלח ביום למחרת ולהרטיב את השדיים. הצלקות מטופלות מייד אחרי הניתוח בפלסטרים מיוחדים למשך 3-4 שבועות ולאחר מכן במשחה\רטיות סיליקון על מנת לסייע לגופך לרפא אותן בצורה היפה ביותר שניתן. צורת השדיים הסופית מתקבלת אחרי כשלושה חודשים שלאחריהן ניתן ללבוש כל חזיה כרצונך.

לעיתים קרובות, אך לא תמיד ניתן להניק אחרי ניתוח הקטנת שדיים. ככל שמשקל גופך תקין ויציב כך גם נשמרת התוצאה לפרק זמן ממושך יותר. הניתוח הוא ברוב המוחלט של נשים חד פעמי.

על מנת לקרוא על סיבוכים ותופעות לוואי את מוזמנת להכנס לדפי ההסבר והמידע לניתוח להקטנת שדיים באתר.

במקרים בהם הניתוח מוכר ככורח רפואי על חברת הביטוח או קופת החלולים ניתן לקבל החזר על עלויות הניתוח או חלקן בהתאם למצב ולמדיניות המבטח.

ניתוח הקטנה השדיים

בניתוח להקטנת שדיים מוציאים רקמת שד, שומן ועור כדי לעצב שדיים פרופורציוניים לגוף  ולהקל על אי הנוחות הקשורה לשדיים כבדים וגדולים.

שדיים גדולים גורמים לא פעם לכאבי גב, לחץ על הכתפיים, שפשפות ותחושת  סרבול וכבדות, נשים שבוחרות לעבור ניתוח הקטנת שדיים מבקשות הקלה מסימפטומים אלו.

ניתוח הקטנת שדיים מבוצע בהרדמה כללית, אורכו בין שעתיים וחצי לשלוש שעות בהתאם למורכבותו.
בכל ניתוח הקטנת שדיים משתמש דר שפלן בשיטת הרדמה אזורית בנוסף להרדמה הכללית באופן שמקטין משמעותית את הכאבים אחרי הניתוח.

הניתוח משלב הקטנה והרמה של השדיים. צלקות אחרי ניתוח מסוג זה הן בצורת עוגן או T הפוך ונמצאות בהיקף העטרה, אנכית מהעטרה אל הקפל התת שדי ובתוך הקפל עצמו. לעיתים ניתן לבצע הניתוח ללא הצלקת בקפל התת שדי חלקה או כולה- הכול בהתאם לגודל השדיים, סוג העור ואיכותו.

לא ניתן לצפות מראש ולא כל שכן להבטיח את מידת ההקטנה של השדיים. לא תמיד ניתן להגיע לגודל הרצוי ובתום הניתוח יכולים השדיים להיות עדיין גדולים מדי או קטנים מדי לטעמך או שלא בהתאם לציפיותיך. שכן, לא מדובר במדע מדויק.

גם את מידת ההרמה של השדיים ואת צורתם הסופית לא ניתן לצפות מראש ואין לדעת כמה זמן יישארו במצב זה. מידת זקיפותם של השדיים תלויה בגודל השד ובאיכות מעטפת העור לאחר הניתוח.
בכל מקרה תהיה עם הזמן צניחה מסוימת של השדיים שלא ניתן למנוע אותה ולא ניתן לחזות מראש מתי ובאיזו מידה היא תקרה.

הקטנת חזה לפני לפני
הקטנת חזה אחרי אחרי
הקטנת חזה לפני לפני
הקטנת חזה אחרי אחרי
[leadercf7 campid="4390"]