מיקרו-נידלינג

כל מה שצריך לדעת על
מיקרו-נידלינג

Dr. Shceflan

S

מיקרו-נידלינג השיטה החדשה שמחליפה את המזוטרפיה.

השיטה מבוססת על מכשיר המחדיר 12 מחטים קטנות לעור בצורה אנכית 1300 פעמים בשנייה (!) ללא כאב.
כך נוצרות תעלות מיקרוסקופיות לתת עור ומובילות חומרי הזנה ושיקום ומעודדות התחדשות מהירה.
עצם הדקירות המבוקרות לשכבת העור השיטחית גורמת בפני עצמה לחידוש העור.
באותו מעמד ניתן להחדיר תאי גזע ממקור שומני  לתוך הדרמיס. (ראי השתלת שומן ותאי גזע לפנים)

​מומלצים שלושה עד חמישה טיפולים, אחד לחודש ושימור תוצאות עם תכשירים המותאמים באופן אישי לעורך
משך הטיפול הוא 10-20 דקות בהתאם להיקפו.

​ייתכן אודם מקומי חולף אחרי מספר שעות עד יממה.

Microneedling

אנדי מד – טיפול בגלי רדיו

EndyMed מציעה את טיפולי גלי הרדיו 3 DEEP האולטימטיביים למיצוק העור, מוכחים קלינית ובעלי יעילות לשביעות רצון המטופל. טיפולי EndyMed בטוחים, ללא כאבים, ומתאימים לכל סוגי העור וצבעם , אינם זקוקים לזמן החלמה ממושך, ומהווים פתרון אסתטי לא ניתוחי המתקדם ביותר בשוק בהפחתת קמטים- למיצוק הפנים ,אזור העיניים, הצוואר והגוף לקבלת תוצאות יוצאות דופן הממשיכות להשתפר במשך חודשים לאחר השלמת הטיפולים.

איך זה עובד?

טכנולוגיית ה- 3DEEP הייחודית של EndyMed מספקת טכנולוגיית RF תלת-ממדית חדשנית בשיטה ייחודית המספקת אנרגית RF ממוקדת לתוך העור בעזרת שישה מקורות אנרגיה ליצירת חימום של שכבת הדרמיס, ללא כל כאב או סיכון, מפעילה מחדש את ייצור הקולגן הטבעי של העור- על ידי התמקדות אנרגיית הRF עמוק בתוך הדרמיס,  נוצר התחדשות  של תאי קולגן ללא התחממות יתר של האפידרמיס, שכבת העור העליונה, מה שגורם למניעת תופעות לוואי אפשריות כמו כוויות ללא צורך בקירור.

סוגי טיפולים המוצעים בטכנולוגיית DEEP RF  3

טיפולי מיצוק TC

טיפול שמטרתו לגרום למיצוק של העור, באמצעות הידיות השונות של המכשיר ניתן לעבוד על חלקי גוף שונים, חימום האפידרמיס לטמפרטורה מעל 40 מעלות מה שגורם לחימום שכבת הדרמיס, בעלת המוליכות הגבוהה, תגיע ל52 מעלות ותעודד יצירת פיברובלסטים (תאי קולגן) ומיצוק העור, עם זאת טיפול זה בטוח לשימוש, אינו פולשני ומבוצע על העור בתיווך ג'ל אולטרסאונד ללא כל פגיעה ברקמה וחזרה מיד לשגרה .

ידית הקונטור- עבור צלוליט ורפיון העור בגוף.

ידית הקונטור של EndyMed משלבת את העוצמה של אנרגיה 3DEEP  גלי רדיו ממוקדים עם היתרונות של מיצוק רקמות.  באמצעות ואקום מווסת ייחודי מבוקר אלקטרונית (ECMVTM) ידית זו מכפילה את עוצמת החימום העמוק לטיפול משמעותי יותר ,  המתבטא בשיפור זרימת הדם ושיפור במטבוליזים ברמה התאית מה שגורם ל"חיסול" של שומן, צמצום צלוליט והידוק העור יחד.

ידית מיקרונידלינג אינטנסיף RF עבור קמטים עמוקים ,שיפור טקסטורהצלקות וסימני מתיחה.

הביקוש לטיפולים  RF Microneedling נמצאים במגמת עלייה וצוברים כל שנה יותר ויותר פופלאריות, בניגוד לשאר המתחרים הטכנולוגיה הייחודית  של ENDMED להחדרת מחטים מספקת טיפולים נוחים ובטוחים ללא חבורות, דימום או תופעות לוואי.
בטכנולוגיה זו מועברת אנרגיה לעומק העור והיא המעודדת את הגוף לייצר סיבי קולגן ובכך לשפר את מראה העור ולהפחית קמטים.
ידית ה-Intensif מתוצרת חברת EndyMed מאפשר טיפול בצלקות אקנה, קמטים עמוקים, נקבוביות מורחבות ,סימני מתיחה ומצבים אחרים הדורשים חימום וקואגולציה של עומק הדרמיס.
הידית מורכבת מ-25 מחטים בקוטר מיקרוני דרכן מועברת אנרגיית גלי הרדיו לעומק מוגדר בעור. אנרגיה זו מאפשרת חידוש ויצירת קולגן בעור בזמן החלמה באי נוחות מינימלית.

ידית הפרקשנל   FSR עבור שיפור מראה העור הכללי, קמטוטים ופוסט אקנה.

קילוף עור הפנים והגוף באמצעים שונים מוכר בשם "פילינג", ונמצא בשימוש הרבה מאוד שנים. מטרת הטיפול היא "לקלף" את עור הפנים הפגום) גיל ,שמש, תרופות ועוד(, ולגרום לחידושו על-ידי גירוי להצמחת תאי-עור ורקמות חיבור, אשר ימצקו את העור ויתנו לו ברק, יופי ו"נעורים מחודשים."
ניתן לבצע את קילוף וחידוש העור בשיטות רבות כולל חומרים כימיים, לייזרים, וגלי רדיו. לאחרונה פותחו שיטות חדשות לקילוף וחידוש העור בצורה של נקודות קטנות שביניהן נשאר עור בריא. לשיטה זו המכונה fractional
resurfacing יש יתרונות על הקילוף ה"מסורתי" בכך שהעור נרפא מהר יותר ואין צורך בטיפול מורכב. למערכות החדישות המבוססות על גלי רדיו יתרון נוסף בכך שניתן לטפל בהם בכל סוגי העור .
טיפול זה נועד לשפר מראה קמטים עדינים, סימנים וצלקות לאחר אקנה, סימני מתיחה, ומצבים נוספים של חספוס עור.

[leadercf7 campid="4390"]