ד"ר שפלן מיכאל - מנתח פלסטי

S
אני מאמין, כמובן מאליו, כי לכל איש ואישה הזכות להרגיש שלמים עם עצמם ועם גופם. עבורי זוהי שליחות ומחוייבות כאחד: שליחות ללוות אותם בתהליך המשמעותי הזה ולהוציא אותו לפועל, ומחויבות לעשות זאת באופן המקצועי והאיכותי ביותר, תוך שימוש בידע ובמומחיות שרכשתי בעשרות שנות ניסיון, ובשקיפות מלאה לכל מטופלת ומטופל.
Dr. Scheflan
מומחה בעל שם עולמי
פורץ דרך בתחום הכירורגיה הפלסטית האסתטית והמשחזרת

מזה עשרות שנים עוסק ד"ר שפלן בטיפול, מחקר, פיתוח וביצוע של שיטות מתקדמות בתחום הכירורגיה הפלסטית. אלפי המקרים שעברו תחת ידיו הם עדות למומחיות ברמה הגבוהה ביותר בכל סוגי הניתוחים הפלסטיים – ניתוחי שדיים, ניתוחי פנים ופיסול הגוף. ניסיונו הרב מאפשר לו לתכנן ולבצע בהצלחה גם ניתוחים מסובכים ולפתור בעיות מורכבות. 

דרכו המקצועית של ד"ר שפלן החלה בלימודי רפואה בשוויץ ובאוניברסיטת תל אביב. את התמחותו בכירורגיה כללית עשה באוניברסיטת הרווארד, בביה"ח של מסצ'וסטס בבוסטון ובביה"ח בית ישראל בניו-יורק. משם המשיך את ההתמחות בכירורגיה פלסטית  בביה"ח של אוניברסיטת אמורי באטלנטה ג'ורג'יה, כיהן כפרופסור צעיר באוניברסיטת ווירגיניה למשך שלוש שנים נוספות, ואז שב לישראל. כבר במהלך עבודתו כרופא בארה"ב נרתם ד"ר שפלן למשימות מאתגרות ובהן ניהול הפעילות במרכז השיקום לנכי מלחמה והשתתפות בשתי משלחות למקסיקו ולסין (טרם פתיחתה למערב), על מנת לנתח מומים מולדים כמו חיך ושפה שסועה. הניתוחים, שבוצעו בתנאים קשים ולעיתים אף ללא הרדמה קונבנציונלית, אפשרו למנותחים לחזור לתפקוד מלא ולהתגבר על הנידוי החברתי ממנו סבלו עד אז.

דוקטור שפלן

לאורך כל שנות פעילותו ד"ר שפלן אינו נח על שמריו וממשיך לחקור ולפתח טכניקות חדשות של ניתוח וטיפול. מחקריו עוסקים בשחזור שד באמצעות השתלת רקמות ביולוגיות ובניתוחים מורכבים של תיקון בעיות אסטטיות בשדיים. בין הישגיו החשובים ביותר ניתן לציין את מחקרו פורץ הדרך על שימוש ברקמות עצמוניות לשחזור שד לאחר כריתה – מחקר אשר מהווה אבן יסוד בתחום שחזור השד, ואשר זיכה אותו בפרס היוקרתי ע"ש "ג'ימס בארט בראון. ד"ר שפלן נחשב למומחה עולמי בתחומו, מרצה בקביעות בכנסים הבינלאומיים הנחשבים, ומנתחים מכל העולם מגיעים לצפות בו מנתח.

לצד ניתוחי אסתטיקה ושחזור של השדיים, עוסק ד"ר שפלן בניתוחים של פיסול והצערת הפנים, השתלת שומן ותאי גזע, ופיסול הבטן, המותניים והירכיים. בנוסף, מוענקים בקליניקה טיפולים לא-פולשניים להצערת הפנים, הצוואר וכפות הידיים, בטכנולוגיות הזרקה חדשות ומתקדמות.

S