• 077-2316315

קביעת צורה וגודל השתל

S

לכל אחת מכן יש את השדיים המיוחדים רק לה, ההתייחסות בבחירת השתל היא לצורת השדיים לצורת בית החזה, כמות ואיכות רקמת השד ומעטפת העור ולמדידות שונות שאעשה ושיילקחו בחשבון על מנת לעזור לך לבחור את צורת השתל וגודלו.

במרפאתי אני עושה שימוש בצילום תלת מימדי. זו תוכנה המאפשרת התאמת שתלים אופטימלית לכל פציינטית לפי נתוניה היא תוך התחשבות במגבלות הרקמה שלה,ברצונותיה וציפיותיה.
לשדיים הטבעיים .תכונות עליהן נרצה לשמור ותכונות אחרות אותן נרצה לשפר ולשנות בניתוח, כך שגם לאחר הכנסת השתל ישאר מראה השדיים תנועתם ומגעם יהיו טבעי ככל האפשר.
לדוגמא–לשדיים הטבעיים יש גבולות מוגדרים,  ולחריץ שבין השדיים אין קשר להגדלת השדיים אלא לחזיית פוש-אפ טובה. ניתן אם צריך לקרב בין שדיים רחוקים עם השתלת שומן.
השדיים הטבעיים הם רכים וצורתם משתנה בהתאם לתנוחת גופכן, מראה שני כדורים קפואים אינו טבעי ואף אינו מחמיא.

כיצד נחליט על צורת השתל?
עגול או אגסי (אנטומי)?

אין עדיפות אבסולוטית לשתל זה או אחר. סמיכות הג'ל, איכותו, מבנה המעטפת וחוזקה שווים בשני השתלים. קיים ניסיון של למעלה משלושים שנה עם שתלים עגולים לעומת ניסיון קצר יותר בשתלים האנטומיים. הן בשתלים עגולים והן בשתלים אנטומיים ישנם מספר דגמים שמהם ניתן לבחור את הצורה המתאימה ביותר למידות גופך.

אחרי שנים רבות של שימוש מושכל בשתלים אנטומים מחוספסים חדלתי להשתמש בהם והגעתי למסקנה שניתן להשתמש במידה זהה של הצלחה בשתלים עגולים חלקים

(ראי ALCL).
כשיש כיסוי רקמת שד של שני סמ ויותר-, גם שתל עגול וגם שתל אנטומי יתנו צורה חיצונית טבעית וטובה, עם קוטב עליון מלא והדרגתי ללא מדרגה, בליטה או "מרפסת".

בחירת גודל השתל

את גודל השדיים הרצוי תקבעי את בעזרתי ובעצתי. את ואני נשוחח על ההתאמה בין רצונך לנתונייך הפיזיים. בנוסף נבצע הדמייה תלת מימדית שתמחיש לך כיצד תראי אחרי הניתוח ושלח לנייד שלך את תמונות ההדמייה הדינמיות עם גדלים שונים.
הגורמים המשפיעים על בחירת גודל השתל הם: צורת השד, עובי רקמתו, איכות העור וגמישותו, היקף בית החזה, רוחב השד, מיקום השד על דופן בית החזה והמרחק בין השדיים.
תנאי עיקרי להצלחת הניתוח הוא בחירת שתל מתאים בצורה הנכונה, במנח המתאים ובעיקר בגודל ובמימדים המתאימים. המפתח להצלחת הניתוח הוא בחירת שתל שאינו גדול מדי. החדרת שתלים שהם גדולים מהמומלץ תגרום בוודאות לפגיעה ברקמת השד שתהפוך לדקה ורופפת עם הזמן דבר שיגרום לצניחה של השדיים ויגדיל את שכיחות תופעות הלוואי והסיבוכים.

השתלים בהם אני משתמש בדרך כלל הם : עגולים חלקים של חברות MOTIVA,ALLERGAN, MENTOR, B-LITE

 

לקביעת פגישת ייעוץ

S

077-2316315