היחידה שלנו לטיפולים משלימים

כל מה שצריך לדעת על
היחידה שלנו לטיפולים משלימים

Dr. Shceflan

S

האם את סובלת ממראה עור עייף ולא אחיד? רוצה לתת לפנים שלך "זריקת מרץ" של התחדשות?
להשיג תוצאות מעבר לקוסמטיקה הסטנדרטית?

היחידה שלנו לטיפולים משלימים הניתנים הן כפרוצדורה בפני עצמה והן כתמיכה והשלמה לניתוחים וטיפולי ההזרקה המתבצעים בקליניקה.
ביחידה מגוון טיפלים כגון: אנטיאטייגינג למניעת הזדקנות מואצת של העור והפחתת סימני הגיל ונזקי שמש: כתמים, קמטים, רפיון ופיגמנטציה בשילוב של מיכשור בטכנולוגיה מתקדמת.
האגף פועל בטכניקות הטיפול המתקדמות ביותר, תוך שיתוף פעולה המאפשר אבחון מדויק, ראיה רב-תחומית וטיפול מיטבי בהתאם לצרכי כל מטופלת.

טיפולים לא פולשניים כדוגמת משחות יעילות, זריקות בוטוקס, חומרי מילוי ודיקור חדשני (MICRO NEEDLING) תופסים יותר ויותר את מקומה של הכירורגיה הפולשנית.
הזמן האופטימלי להתחלת טיפולים מסוג זה הוא אמצע שנות העשרים, שכן ככל שמתחילים בגיל צעיר יותר, כך הטיפולים קלים, פשוטים ויעילים יותר בהאטת ומניעת הזדקנות הפנים.
טיפולים אלו מהווים פתרון מצוין ויעיל לשימור המראה הרענן, לתחזוקת ״המלחמה נגד ההזדקנות״, ובמקרים רבים להאטת ומניעת ההזדקנות ודחיית ניתוחים.
טיפול מותאם אישית בקרמים יעילים, זריקות מילוי, בוטוקס וטיפולים לא פולשניים היא חלק מתפיסת עולמו של ד"ר שפלן בכל הקשור ל-anti-aging שנועד להאט ולמנוע את הזדקנות העור ולשמר מראה רענן וצעיר יותר.
גישה זו משמשת כשיטה משלימה לאחר התערבות כירורגית ולעיתים אף מייתרת ניתוחים בשלב מאוחר יותר.
התאמה אישית של טיפול משולב במשחות ד"ר שפלן MEDICAL SKIN CARE , הזרקות בוטוקס וחומרי המילוי האיכותיים ביותר במקום הנכון, בזמן הנכון, בכמות הנכונה ועל-ידי הרופא הנכון מהווים על-פי תפיסתנו את הטיפול המומלץ והיעיל ביותר לעורך.

[leadercf7 campid="4390"]