טיפולים לא פולשניים כדוגמת משחות יעילות, זריקות בוטוקס, חומרי מילוי ודיקור חדשני (MICRO NEEDLING) תופסים יותר ויותר את מקומה של הכירורגיה הפולשנית.

הזמן האופטימלי להתחלת טיפולים מסוג זה הוא אמצע שנות העשרים, שכן ככל שמתחילים בגיל צעיר יותר, כך הטיפולים קלים, פשוטים ויעילים יותר בהאטת ומניעת הזדקנות הפנים. 

טיפולים אלו מהווים פתרון מצוין ויעיל לשימור המראה הרענן, לתחזוקת ״המלחמה נגד ההזדקנות״, ובמקרים רבים להאטת ומניעת ההזדקנות ודחיית ניתוחים.

טיפול מותאם  אישית בקרמים יעילים, זריקות מילוי, בוטוקס וטיפולים לא פולשניים היא חלק מתפיסת עולמו של ד"ר שפלן בכל הקשור ל-anti-aging שנועד להאט ולמנוע את הזדקנות העור ולשמר מראה רענן וצעיר יותר.

גישה זו משמשת כשיטה משלימה לאחר התערבות כירורגית ולעיתים אף מייתרת ניתוחים בשלב מאוחר יותר.

התאמה אישית של טיפול משולב במשחות ד"ר שפלן MEDICAL SKIN CARE , הזרקות בוטוקס וחומרי המילוי האיכותיים ביותר במקום הנכון, בזמן הנכון, בכמות הנכונה ועל-ידי הרופא הנכון מהווים על-פי תפיסתנו את הטיפול המומלץ והיעיל ביותר לעורך.

טיפולים אסתטיים
הצערת פנים על ידי השתלת שומן ותאי גזע
 

השתלת שומן בפנים  מהווה כחלק מניתוח למתיחת פנים או בלעדיו הוכיחה את עצמה כבר כעשרים שנה כשיטה יעילה לפיסול והצערת הפנים.
מאחר ותהליך ההזדקנות כרוך באובדן נפח (בעצמות לחיים, קו לסת, שפתיים, ארובות העיניים ועוד)- תוספת נפח טבעית מצעירה ומרעננת את מראה הפנים.
השומן הוא רקמה עשירה בתאי גזע שמשפרת גם נזקי שמש והזדקנות בעור הפנים ומחדשת את הרקמות. לאחרונה נמצאה הדרך להחדיר תאי גזע ממקור שומני ישירות לעור הפנים באמצעות מזוטרפיה. בטכניקה זו נשאבת כמות יחסית קטנה של שומן. חלקה מעובד במקום לתאי גזע וחלקה מושתל לפנים במקומות המתאימים. תאי הגזע מוחדרים לתוך העור  בשיטת מיקרו-מחטים רוטטת ובכך מובטחת החדרה אחידה ושווה.
 ניתן גם להצעיר ולרענן את הידיים באותה השיטה
הפעולה מבוצעת בהרדמה מקומית, חלקית או כללית בהתאם למורכבותה ולרצון המטופל\ת וללא אשפוז. אחרי יומיים ניתן להשתמש במייקאפ ולשוב לעבודה
על המטופל\ת לקחת תרופה נגד הרפס החל מיומיים לפני ו4 ימים אחרי הטיפול
מעשנות אקטיביות חייבות להפסיק לעשן למשך שבועיים לפני ושבועיים אחריהטיפול. עישון מונע את קליטת השומן ותאי הגזע