פילינג בלייזר - בשיטת PIXEL CO2
פילינג בלייזר - בשיטת PIXEL CO2
מאת :
26/01/2011

 

 

טיפולי CO2 בשיטת ®PIXEL, המתמקדים בעור הפנים, מהווים פתרון מושלם לטיפול אינטנסיבי בכלל בעיות העור, כגון קמטים וקמטוטים, רפיון, חוסר אחידות של גוון העור ומרקמו, חוסר חיוניות והיעדר ברק טבעי. הטיפול עושה שימוש בטכנולוגיית הלייזר CO2, היעילה ביותר לפילינג רפואי ולחידוש כולל של עור הפנים, ומשלב עמה את שיטת ה-®PIXEL, המאפשרת פילינג סלקטיבי וממוקד. 

טיפולי CO2 לטיפול עמוק בעור הפנים משלבים טכנולוגיית לייזר CO2
עם שיטת PIXEL High Power:
· מכשיר הלייזר CO2 - פועל באורך גל של 10,600nm. זהו המכשיר הוותיק ביותר בתחום הרפואה האסתטית, והוא מבצע שתי פעולות: קילוף של העור הפגוע וכיווץ של תאי הקולגן והאלסטין. פעולות אלה מהוות שילוב אופטימאלי של אפקט אבלטיבי ותרמי. הפעולה הראשונה נעשית על ידי ייצור אנרגיית חום, הנוצרת עקב בליעת קרן לייזר בקולטן מים, והרס התאים הפגועים, תוך התבססות על עקרון ההסרה הפוטותרמית: קרן הלייזר מופעלת בצורה ממוקדת על רקמת העור, תוך שליטה על עומק חדירתה אל הרקמה; אנרגיית האור נספגת במים הנמצאים בתוך תאי הרקמה וגורמת להם להתחמם ולהתאדות, עד להתפוררות השכבות העליונות של הרקמה. בדרך זו מוסרת שכבת העור העליונה ומתאפשרת צמיחה של עור חדש, צעיר וחיוני. הפעולה הנוספת של הלייזר היא כיווץ הסיבים הפיברובלסטים, וזאת באמצעות ההשפעה התרמית על שכבות העור, וכתוצאה מכך בנייה מחודשת של רשת הקולגן והאלסטין. כך ניתן לבצע טיפולים שונים, ביניהם קילוף וחידוש העור, טשטוש קמטים והסרת נגעים, תוך מזעור משמעותי של תופעות לוואי וזמן החלמה ממושך, וזאת להבדיל מטיפולים הנעשים בטכנולוגיות ובשיטות אחרות בתחום הפילינג.
· שיטת ®PIXEL - מאפשרת לקרן הלייזר צריבה בררנית בריקמת העור הפגועה, ושליטה בשיעור אחוזי הכיסוי של העור בעת הצריבה. ובשילוב עם טכנולוגיית הלייזר CO2 הותיקה מתווספים יתרונות מובהקים אלו.

טיפולי CO2 בשיטת ®PIXEL , המתמקדים בעור הפנים, מהווים פתרון מושלם לטיפול אינטנסיבי בכלל בעיות העור, כגון קמטים וקמטוטים, רפיון, חוסר אחידות של גוון העור ומרקמו.
שם:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
הודעה:
טלפון - 03-6499233     |    פקס - 03-6496449   |  טלפון לקביעת תורים 24 שעות מס. 057-2121402
לד"ר מיכאל שפלן, לאות הוקרה והערכה - על הייעוץ, העידוד התמיכה והאמונה שלפני. על הטיפול והליווי המסור לאורך כל הדרך. על הביטחון והגשמת החלום. על האיכות והמקצוענות. על הצוות החם והמסר. על התוצאה הסופית. על ההרגשה הנפלאה. על השינוי הגדול בחיי. על הכיף לעמוד ולהתבונן במראה. - "צריך לראות כדי להבין" - ועל הכל אני מודה לך מעומק ליבי, עבודתך עבודת קודש, יברכך ה' וישמרך, יישר כח!!
משפחת מ.
04/05/2000