פילינג כימי עדין
פילינג כימי עדין
מאת :
26/01/2011

קילוף כימי הוא שיטה שבה משתמשים בחומרים כימיים חריפים כמו פנול או חומצה תלת כלורית (Trichloracetic acid) או בקיצור T.C.A., לסילוק השכבה החיצונית של העור, האפידרמיס, ולעיתים אף מגיעים עד לשכבות העמוקות של הדרמיס בהתאם לצורך.
הקילוף משמש לטשטוש סימני הזדקנות פיזיולוגים כמו קמטים וקמטוטים, כתמי גיל, כתמים הורמונאליים, נמשים שנוצרו מהשמש וצלקות קטנות. הפילינג הכימי גם משפר את בניית סיבי הקולגן והאלסטין, משפר את זרימת הדם, זרימת מערכת הלימפה, זרימת החמצן וחילוף החומרים בעור, בכך משפר את מראה העור וגמישותו.

קילוף כימי קל
בדרגה זו משתמשים בתמיסה נוזלית (T.C.A) בריכוז נמוך של 15% עד 20%.. מדובר ביצירת כוויה כימית קלה אשר בעקבותיה בא קילוף דק וקל, בדרך כלל חמישה ימים אחרי הטיפול.  הסיכונים בדרגה זו הם נמוכים מאוד, אי הנוחות היא מזערית וזמן החלמה מהיר. ניתן לחזור על טיפול זה מספר פעמים נוספות ולהשיג תוצאות טובות יותר, שיטה זו מומלצת בדרך כלל, על ידי הרופאים, לבעלי עור כהה כאשר לא רוצים לסכן אותם עם פילינג עמוק יותר.
תוצאות טיפול זה משתלמות, העור נראה חלק יותר, כתמים מתבהרים, זרימת הדם והמערכת הלימפטית משתפרת ובכך חילוף החומרים וזרימת החמצן לעור.כמובן שלאחר טיפול זה יש להימנע מלהיחשף לשמש, ובמקרים של חוסר ברירה למרוח מקדם הגנה בדרגה גבוהה (לפחות  spf 30).
קילוף כימי בינוני
קילוף כימי בדרגה בינונית חודר עד השכבות העליונות של שכבת הדרמיס והוא מתבצע בקליניקה, ללא הרדמה, על ידי רופא מומחה בלבד! התמיסה הנוזלית לטיפול זה יכולה להיות 35%-50% של חומצה תלת כלורית (T.C.A.) או פנול באחוזים נמוכים יותר. הרופא יימרח אותה על הפנים ובאותו זמן תרגישו תחושת חום וצריבה באזור בו נמרח החומר. כעבור המתנה של כ 10 דקות העור ייעשה אדמדם והצריבה תחלוף, לאחר מכן העור יתנפח קלות, במיוחד סביב העיניים, מספר ימים לאחר הטיפול, העור, שנעשה אפרפר, מתקלף במשך יומיים עד ארבעה ימים ומתגלה לעינינו העור החדש. מיום הטיפול עד הקילוף וחידוש העור, ייעברו שבוע עד עשרה ימים, בימים אלו וגם למשך תקופה ארוכה אחרי, אין לחשוף את עור הפנים לשמש!  לאחר עשרה ימים, תוכלו לראות את התוצאות, קמטוטים ייעלמו, כתמי שמש וזקנה יופחתו, העור יהיה חלק יותר, בריא יותר ונעים למגע. בניית הקולגן והאלסטין תשתפר ותיתן לעור גמישות טובה יותר, יחד עם הזנה טובה יותר, זרימת חמצן וחילוף חומרים טובים יותר.
 

 

שם:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
הודעה:
טלפון - 03-6499233     |    פקס - 03-6496449   |  טלפון לקביעת תורים 24 שעות מס. 057-2121402
לד"ר מיכאל שפלן, יש לך הכרה עולמית והמון תעודות מכל מיני אוניברסיטאות מכובדות אך אנו רוצים לתת לך למזכרת תעודה מיוחדת שונה מכל אחרת, היא אינה מעידה על תואר או השכלה ואינה ניתנת באוניברסיטה או מכללה, היא אינה מוענקת על מאמרים ופרסומים ולא על כתבות שער בעיתונים חשובים, היא יקרה מאחרות עשרות אלפי מונים - זכאים לה בודדים יחידי סגולה מהמונים - כי רופאים טובים יש עוד למכביר, אך אתה שייך לזן נכחד ונדיר, המשלב בתוכו רופא עתיר ידע וחכמה עם לב זהב והמון נשמה
משפחת מ.
01/02/2000