ג'ובידרם סמייל
ג'ובידרם סמייל
מאת : ד"ר שפלן
08/02/2011

 

 

תאגיד התרופות ALLERGAN, מי שעומד מאחורי פיתוח הבוטוקס, ומבין יצרני התרופות המובילים בעולם, פיתח חומר מילוי לקמטים ואזורים שונים בפנים ובכלל זה שפתיים, אשר עשוי לחולל מהפיכה בדפוסי הצריכה של הרפואה האסתטית. 
חומר המילוי החדש של החברה JUVEDERM ULTRA ממשפחת ג'ובידרם- חומרים מבוססי חומצה היאלורונית, משדרג באופן דרמטי את הפרוצדורות של הזרקת חומרי מילוי להצערת הפנים. 
חומרי המילוי לקמטים ולאזורים שונים בפנים מוחדרים אל העור באמצעות הזרקות. הזרקת חומר מילוי לאזור השפתיים ולשטחים נרחבים בפנים כרוכה בכאב רב וזאת בעיקר משום המרקם הסמיך של חומרי המילוי הקיימים בשוק. 

JUVEDERM ULTRA מבוסס על נוסחת פטנט בעלת מרקם נוזלי יותר, חלק ועדין אשר ניתן להזריק אותו באמצעות מחט דקה יותר המאפשרת דיוק רב יותר ושליטה גדולה בעיצוב הרצוי של האזור המוזרק. חומר המילוי החלק מתפזר באחידות והאזור מקבל מראה חלק יותר וטבעי. 
גולת הכותרת של JUVEDERM ULTRA היא העובדה שהחומר מכיל מרכיב אלחוש – LIDOCAINE – המספק תחושה של נינוחות במהלך ההזרקה, שאינה כרוכה בכאב . 
הנינוחות של המטופל וקלות ההזרקה, שאינה כרוכה בהפעלת כוח מצד הרופא, בזכות המרקם העדין של החומר, יוצרים תנאים אופטימליים לרופא לטפל במילוי הנדרש בפנים, בדרך של אמן. החזקת המזרק יציבה יותר והשליטה בעיצוב האזור המוזרק – מלאה. לרופא תנאים מצוינים לפסל ולמלא מחדש את האזורים בפנים, אשר יוצרים את המראה העייף המבוגר, ובתהליך האורך בממוצע 15 דקות, להחזיר את מראה הפנים של המטופל 10 שנים אחורה. 
התוצאה מיידית, טבעית יותר ועמידה לאורך שנה ואף יותר. 

JUVEDERM ULTRA מבוסס על חומצה היאלורונית, חומר המצוי באופן טבעי בגוף ומצוי בשימוש גם ברפואה. החומצה ההיאלורונית בעור מעניקה לחות ונפח לפנים הצעירות. כאשר העור מתבגר מאגר החומצה ההיאלורונית הולך ומתדלדל, העור מאבד נפח, הוא מקבל קפלים וקמטים ומתקבל מראה עייף ומבוגר. 

הזרקת JUVEDERM ULTRA מעניקה לחות לעור וממלאת את הנפחים האבודים. הפנים מתמלאות, קמטים עמוקים וקפלים מתמלאים והפנים מקבלות מראה רענן, נינוח וצעיר יותר. 

החומצה ההיאלורונית ב- JUVEDERM ULTRA אינה מופקת מן החי, היא בטוחה לשימוש, שייכת למשפחת חומרי המילוי הזמניים וכאמור, נספגת כעבור שנה. 

JUVEDERM ULTRA מספק מענה טוטאלי להצערה ולשיפור מראה הפנים. הנוסחאות הותאמו לאזורים השונים בפנים, למרקם העור באזורים אלה ולדרגות הכאב המופיעות בעת ההזרקה. 
בתוך כך פותחו 3 נוסחאות ייעודיות: 
ג'ובידרם אולטרה 2 - נוסחא המיועדת לקמטים עדינים 
ג'ובידרם אולטרה 3 - נוסחא המתאימה למילוי קמטים מצידי האף והפה, קמטים בינוניים ומילוי נפח השפתיים. 
ג'ובידרם אולטרה 4 - נוסחא המתאימה למילוי נפחים בשטחים גדולים ומילוי ותיקון קמטים עמוקים וקפלים, וכן קמטים בלחיים ובסנטר. 

לדברי ד"ר שפלןמנתח פלסטי בכיר, השוואה בין הזרקת גובידרם אולטרה אצל עשר מטופלות שבעבר הוזרקו להן חומרי מילוי אחרים מאותה המשפחה – הראתה שביעות רצון גבוהה הרבה יותר בכל שקשור לתחושותיהן והעדר הכאב בזמן ההזרקה כמו גם מהתוצאות המצוינות.... 

ג'ובידרם סמייל - חומר מילוי למילוי נפח השפתיים ולתוצאות טבעיות ובטוחות
שם:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
הודעה:
טלפון - 03-6499233     |    פקס - 03-6496449   |  טלפון לקביעת תורים 24 שעות מס. 057-2121402
לד"ר שפלן מיכאל, "ישנם אנשים שמשביחים את העולם מעצם קיומם". בהערכה, ילנה
ילנה
14/08/2010