פילינג כימי עמוק
פילינג כימי עמוק
מאת : ד"ר שפלן
24/01/2011

קילוף כימי הוא שיטה שבה משתמשים בחומרים כימיים חריפים כמו פנול או חומצה תלת כלורית (Trichloracetic acid) או בקיצור T.C.A., לסילוק השכבה החיצונית של העור, האפידרמיס, ולעיתים אף מגיעים עד לשכבות העמוקות של הדרמיס בהתאם לצורך.
הקילוף משמש לטשטוש סימני הזדקנות פיזיולוגים כמו קמטים וקמטוטים, כתמי גיל, כתמים הורמונאליים, נמשים שנוצרו מהשמש וצלקות קטנות. הפילינג הכימי גם משפר את בניית סיבי הקולגן והאלסטין, משפר את זרימת הדם, זרימת מערכת הלימפה, זרימת החמצן וחילוף החומרים בעור, בכך משפר את מראה העור וגמישותו. 
 
פילינג עמוק
בפילינג זה משתמשים בדרך כלל בתמיסה בעלת חומר כימי פעיל בשם פנול, אך גם ניתן לבצע טיפול זה עם חומצה תלת כלורית (T.C.A)  בריכוז הגבוה מ- 50%. בשיטה זו מקלפים את כל השכבות העליונות של העור ובעצם מגיעים עד לשכבות העמוקות של שכבת הדרמיס, לכן טיפול זה לא נעשה לכהי עור או לבעלי גוון "צהוב" מידי, זאת  מכיוון שהוא יכול לפגוע בתאים המייצרים את המלנין, הפיגמנט הנותן לנו את גווני העור הכהים, ובכך לגרום לכתמי פיגמנטציה. פילינג זה מבוצע אך ורק בחדר ניתוח, זאת מכיוון שחדירת החומר היא עמוקה ודורשת השגחה וטשטוש המטופל על ידי רופא מרדים. לאחר שבועיים יתקלף העור המת שהפך צבעו לחום והעור שמתחתיו נחשף כחדש רענן ובריא.
פילינג זה הוא ללא ספק בעל התוצאות הדרסטיות ביותר, אבל, כרוך בסיכונים גדולים יותר מהפילינגים האחרים.

מזה כשנה נוספה טכנולוגיה חדשה - PIXEL LEIZER - קילוף מבוקר ובטוח יותר.

בשיטה זו מקלפים את כל השכבות העליונות של העור ובעצם מגיעים עד לשכבות העמוקות של שכבת הדרמיס
שם:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
הודעה:
טלפון - 03-6499233     |    פקס - 03-6496449   |  טלפון לקביעת תורים 24 שעות מס. 057-2121402
בס"ד לפרופ' שפלן מיכאל תודה מקרב ללך רופא יקר על טיפולך המסור, על יחסך המיוחד, הינך לליבנו יקר ואהוב. תודה על המעקב, ההתמדה ורצונך הטוב, בצניעות וענווה נאמר - כי הנך רופא חלום, יקר יותר מערכו של יהלום. תודה על הדאגה והכנות בהתעניינותך על כל אלה נאחל - תבוא עליך הברכה. המשך להיות רופא מיוחד, רופא שכמותו אין עוד אחד, אחלים שייהנו ממך עוד הרבה מטופלים, ובעזרת השם ובעזרתך - יהפכו במהרה לבריאים.
ד.ד.ר.
27/06/2010