מתיחת פנים
מתיחת פנים
מאת : ד"ר שפלן
24/01/2011

ניתוח מתיחת פנים בא להצעיר את מראה הפנים והצוואר על ידי הידוק מעטפת שרירי הפנים, מתיחת העור שאיבת שומן בצוואר ולעיתים השתלת שומן באזורים שונים בפנים, פילינג אזורי ועוד.
קמטים וקפלי עור נוצרים כתוצאה מהפעלת שרירי הפנים ומתהליך ההזדקנות. שני גורמים אלו לא משתנים בעקבות הניתוח ולפיכך תהליך ההזדקנות והיווצרות הקמטים וקפלי העור ימשיכו באותו קצב, אבל מנקודת מוצא חדשה.
הפנים כשאר חלקי גוף האדם אינם סימטריים לפני הניתוח וגם לא יהיו כאלו לאחריו. חוסר הסימטריה בא לידי ביטוי בצורת הקמטים ועומקם ששונה מצד לצד, בגובה הגבות, בצניחת העפעפיים, במפתח העיניים, בנפיחות מתחת לעיניים, בצורת הלחיים, בקו הלסת וקמטי הצוואר.
כאשר קיימים נזקים בעור כתוצאה מחשיפה בלתי מבוקרת לשמש או מסיבות אחרות, עשוי לעלות צורך בטיפול נוסף מסוג פילינג (בינוני או עמוק) באחת השיטות המקובלות לפני או אחרי הניתוח כהליך נפרד ונוסף.
הצלקות שדרכן מתבצע הניתוח הן בדרך כלל עדינות, מוסתרות ובלתי נראות. בכל מקרה הצלקות שנותרות אחרי ניתוח זה הן קבועות ואינן נעלמות. תקופת ההבשלה הביולוגית של הצלקות עשויה להימשך כשנה או יותר שבמהלכה תחול הבהרה, השטחה וריכוך של הצלקת בדרך כלל.
בהיות עור הפנים שונה ממטופל/ת למטופל/ת התגובה לניתוח, התוצאה וכמה זמן תישאר שונים ממטופל/ת למטופל/ת בלתי ניתנים לחיזוי ואינן בשליטת הרופא.
 
הניתוח אינו בא לשנות אלא להצעיר ולרענן את מראה הפנים.
 

 

ניתוח מתיחת פנים בא להצעיר את מראה הפנים והצוואר
מתיחת פנים : ניתוחי עפעפיים עליונים (להוצאת עודפי עור) ותחתוניים (להוצאת ...
09/02/2014
שם:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
הודעה:
טלפון - 03-6499233     |    פקס - 03-6496449   |  טלפון לקביעת תורים 24 שעות מס. 057-2121402
לד"ר מיכאל שפלן, לאות הוקרה והערכה - על הייעוץ, העידוד התמיכה והאמונה שלפני. על הטיפול והליווי המסור לאורך כל הדרך. על הביטחון והגשמת החלום. על האיכות והמקצוענות. על הצוות החם והמסר. על התוצאה הסופית. על ההרגשה הנפלאה. על השינוי הגדול בחיי. על הכיף לעמוד ולהתבונן במראה. - "צריך לראות כדי להבין" - ועל הכל אני מודה לך מעומק ליבי, עבודתך עבודת קודש, יברכך ה' וישמרך, יישר כח!!
משפחת מ.
04/05/2000