הקטנת חזה | הקטנת שדיים
הקטנת חזה | הקטנת שדיים
מאת : ד"ר שפלן
18/10/2013

בניתוח להקטנת שדיים מוציאים רקמת שד, שומן ועור כדי לקבל שדיים פרופורציוניים לגוף  ולהקל על אי הנוחות הקשורה לשדיים כבדים וגדולים.

שדיים גדולים גורמים לא פעם לכאבי גב, לחץ על הכתפיים, שפשפות ותחושת  סרבול וכבדות, נשים שבוחרות לעבור ניתוח הקטנת שדיים מבקשות הקלה מסימפטומים אלו. כיום, כמעט בכל הניתוחים להקטנת שדיים ד"ר שפלן מבצע הניתוח ללא הצלקת התת שדית.

 ניתוח הקטנת שדיים מבוצע בהרדמה כללית, אורכו בין שעתיים וחצי לשלוש שעות בהתאם למורכבותו.

הניתוח משלב הקטנה והרמה של השדיים. צלקות אחרי ניתוח מסוג זה הן בצורת עוגן או T הפוך ונמצאות בהיקף העטרה, אנכית מהעטרה אל הקפל התת שדי ובתוך הקפל עצמו. ברוב המקרים, ניתן לבצע הניתוח ללא הצלקת בקפל התת שדי - הכול בהתאם לגודל השדיים, סוג העור ואיכותו.

לא ניתן לצפות מראש ולא כל שכן להבטיח את מידת ההקטנה של השדיים. לא תמיד ניתן להגיע לגודל הרצוי ובתום הניתוח יכולים השדיים להיות עדיין גדולים מדי או קטנים מדי לטעמך או שלא בהתאם לציפיותיך. שכן, לא מדובר במדע מדויק.                

גם את מידת ההרמה של השדיים ואת צורתם הסופית לא ניתן לצפות מראש ואין לדעת כמה זמן יישארו במצב זה. מידת זקיפותם של השדיים תלויה בגודל השד ובאיכות מעטפת העור לאחר הניתוח.
בכל מקרה תהיה עם הזמן צניחה מסוימת של השדיים שלא ניתן למנוע אותה ולא ניתן לחזות מראש מתי ובאיזו מידה היא תקרה.      
 

 

 

 

 

ניתוח הקטנת שדיים משפר את התפקוד ואת איכות החיים.
הקטנת שדיים : ניתוחי שדיים נחלקים לשתי קבוצות עיקריות: רפואיים וקוסמטיים. ...
15/04/2013
שם:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
הודעה:
טלפון - 03-6499233     |    פקס - 03-6496449   |  טלפון לקביעת תורים 24 שעות מס. 057-2121402
לד"ר שפלן ומרפאתו לאחר תקופה ארוכה וניסיון לא מוצלח, מצאתי את הדרך אליכם. הייתה לי הזכות לפגוש בצוות המרפאה ששילב מקצועיות, רגישות והבנה. ברצוני להביע את הערכתי ותודתי, על הטיפול הרפואי המסור בו זכיתי בהיותי מטופל על ידכם. לרופאים שפלן ועייש - על הביצוע המקצועי והנהדר של הניתוח הסבוך, שכלל בנייה מחדש של אפי ןתיקונו, הן מבחינה אסתטית והן מבחינה רפואית. לצוות הניתוח על העזרה והתמיכה לכל אורך התבליך. לצוות הקבלה הנחמד שתמיד דואג בחיוך. תחזקנה ידיכם והמשיכו מלאכתכם נאמנה!
נ.א.
01/09/2000